Příslušenství

Dále nabízíme originální příslušenství, určené pro bezpečnou a trvalou instalaci polykarbonátových desek a trapézových desek. S výběrem ideálních komponent pro Váš projekt vám rády poradíme. Zde uvádíme nejpoužívanější:

Ukončovací lišta PC-U

ukoncovaci-listaPC-UOriginální polykarbonátový ukončovací typu U určený k pevnému a těsnému uzavření a lemování dutinkových polykarbonátových desek. Pro správné uzavření polykarbonátové desky je nutné nejdříve krytinu olemovat ventilační těsnící páskou a tu následně fixovat ukončovacím profilem typu U. Páska zamezuje prolínání vlhkosti do dutinek desky, kde se tak následně neusazují nečistoty a netvoří se řasa. Lišta je univerzální doplněk a lze jí bez problémů použít k lemování všech dutinkových polykarbonátových desek. Určený k pevnému a těsnému uzavření a lemování.

Spojovací lišta PC-H

Spojovaci-listaPC-HOriginální polykarbonátový spojovací typu H určený k propojení dutinkových polykarbonátových desek. Lišta je univerzální doplněk a lze jí bez problémů použít k podélnému propojení všech dutinkových polykarbonátových desek odpovídajících rozměrů.

Určeno k pevnému propojení dvou desek.

 

Nerez vrut V2A

vrut-v2aKvalitní vrut (včetně samotěsnící podložky) o rozměrech 4,5 x 45 mm primárně určený k přichycení průhledné střešní krytiny do střešních latí.
Balení obsahuje 20 ks nebo 100 ks.
Spotřeba min. 12 ks/m2

 

Poptávkový formulář
Nesprávný formát
Napište nám prosím upřesnění své poptávky.
Vyplňte svůj e-mail.
Vyplňte své telefonní číslo.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Střechy Vysočina s.r.o.

+420 725 031 562
Arch. Neumana 2283/2
Lokalita Hliniště za areálem firmy Vezeko
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru